Agenda 2018

Agenda Algemene ledenvergadering Hsv Westerwolde

Woensdag 24 oktober 2018 in P.C. Rendering te Vlagtwedde aanvang 20.00 uur

1 Opening:
2. Notulen van de voorjaarsvergadering van 4 April 2018:

3. Ingekomen stukken:

4. Mededelingen:  

5. Jaarverslag Secretaris:

6. Jaarverslag Penningmeester:

    Saldo en Ledenaantal.    en    jeugdleden dus totaal      leden
                                                                                  

7. Verslag kascommissie. Jan Bresters en Pieter Scholtens

 
8. Verkiezing kascommissie aftredend:

 
9.  Bestuursverkiezing: aftredend: C J Groen         Herkiesbaar

                                                       J W Begeman     Herkiesbaar        

                                                       J.Smit                   Herkiesbaar       

10. Seizoenprijzen zomercompetitie 2018:

PAUZE

12. Competitie 2019 Voorstel bestuur gelijk als in 2018

We blijven gezamenlijk met Wedde vissen.                                                               

We vissen op klassementspunten.  Alle wedstrijden tellen mee      Zwaarste vis
 

13. Vaststellen wedstrijdagenda 2019.  

14. Rondvraag.

15. Sluiting.

 

 

 

 

 

 

De 2 slechtste wedstrijden vervallen

Wedstrijdplanning 2018               HSV Westerwolde en HSV Wedde  De zaterdagen vissen we gezamenlijk
Zaterdag visplaats Vertrek vanuit
7 april 07.00 1e BL Tijdenskanaal/Ruiten A kanaal Vlagtwedde  tot 13.00
21 april 06.00 2e Pekel A Oude schans Vriescheloo  tot 12.30
5 mei 06.00 3kanaal Veend/Musselk. Stadskanaal Vlagtwedde  tot 12.30
19 mei 06.00 4e Ganzedijk Vriescheloo  tot 12.30
2 juni 06.00 5e  Eemskanaal Woltersum Vlagtwedde  tot 12.30
16 juni 06.00 6e  Kanaal veend/musselk Musselkanaal Vriescheloo tot 12.30
23 juni 06.00 7e Oosterhornkanaal Delfzijl Vlagtwedde tot 12.30
30-jun District stek  
14 juli 06.00 8e Winschoterdiep Rijksweg Scheemda Vriescheloo tot  12.30
28 juli 06.00 9e Damsterdiep Appingedam Vlagtwedde tot 12.30
4 aug. 06.30 Gezellige dag sportlandgoed Zwartemeer Vlagtwedde
11-aug Koppel Wedde Vriescheloo
18 aug 06.00 10e Mussel A kanaal Harpel Vriescheloo tot 12.30
25-aug District A naar B  
1 sept. 06.00 11e Oude Winschoterdiep Gideon Vlagtwedde tot 12.30
8-sep Lichtweek Wedde Wedde
15-sep 5 verenigingen Wedde  
22 sept. 6.30 12e v.Hoorn Zwartemeer of NW kanaal Vlagtwedde tot 13.00
6 okt. 07.00 13e Winschoterdiep of Ruiten A Vriescheloo tot 13.00
  Vertrek Vriescheloo, Ganzenust Clubwedstrijden tot 12.30 uur of 13.00 uur
  Vertrek Vlagtwedde Rendering   

 

De 3 slechtste wedstrijden vervallen

Maandag Wedstrijden Vertrek 7.30 uur bij Jumbo tot 12 uur vissen 
Aantal Maandag
1 16-apr
2 23-apr
3 30-apr
4 7-mei
5 14-mei
6 28-mei
7 4-jun
8 11-jun
9 18-jun
10 25-jun
11 2-jul
12 9-jul
13 16-jul
14 23-jul
15 30-jul
16 6-aug
17 13-aug
18 20-aug
19 27-aug
Prijs uitreiking  3-sep

De 2 slechtste wedstrijden vervallen

Donderdagavond Datum
1e 3-mei
2e 17-mei
3e 24-mei
4e 31-mei
5e 7-jun
Stek 14-jun
6 21-jun
Stek wedstrijd J.Steenhuis 28-jun
7 5-jul
8 12-jul
9 19-jul
Prijs uitreiking 26-jul
   
Vertrek  18. uur  
PC Rendering  
   
   
   
Jeugdvissen  
1e apr
2e mei
3e mei
   
District de Grensstreek  

Jeugd    Vertrek Onder de Toorn Scheemda

 18-mei
Stek    Vertrek Onder de Toorn Scheemda 30-jun
Van  A-B  Vertrek  Onder de Toorn Scheemda 25-aug
Besturendag  Vertrek Cafe de twee Oldambten 24-sep
   
Diversen Bourtange  
5 verenigingen. 31-mrt
5 verenigingen. 15-sep
   
Vergaderingen  
Bestuursvergadering 28-mrt
Voorjaarsvergadering 4-apr
Bestuursvergadering 10-okt
Jaarvergadering 24-okt