Individueel en Team

Hier de uitslagen van zaterdag 29 Juni 2019  Gevist in het NW. Kanaal bij Vries

Uitslag Individueel

No. plaats Vak Nr Gewicht Voornaam Achternaam Naam HSV
1 1 E 15 8510 Stefan  Altena 't Baarsje
2 1 D 3 7540 Patrick Broekhuizen 't Baarsje
3 1 B 5 5370 Richard Sanders HSV Rolde e.o.
4 1 A 1 4670 Gerrit  Hoop, de 't Baarsje
5 1 C 9 4180 Vasco Besseling De Blankvoorn
6 2 D 14 7000 Johan Besseling  t Baarsje
7 2 E 8 4810 Jan Dikkema Gauw Tevreden
8 2 A 4 4060 Peter Middel De Brasem
9 2 B 4 3230 Robbie Kuil De Blankvoorn
10 2 C 4 2500 Maickel Takens De Blankvoorn
11 3 D 5 5520 Gert Veen, van der Het Baarsje 
12 3 E 11 3470 Henri Pomp 't Baarsje
13 3 B 6 3080 Jan Jonkers De Voorn
14 3 C 6 1950 Wouter Meulman De Blankvoorn
15 3 A 5 1750 Dick Kruise De Blankvoorn
16 4 D 4 5370 Bert Smit De Blankvoorn
17 4 E 6 3430 Haiko Brouwer De Blankvoorn
18 4 B 8 2190 John  Vasse 't Baarsje
19 4 A 6 1590 Henk Post t Baarsje
20 4 C 5 1550 Patrick  Mulder 't Baarsje
21 5 D 2 4970 Jeroen Jansen De Schaopwas
22 5 E 13 3120 Wouter Jansen Excelsior
23 5 B 10 1840 Harris Huizingh HC Ter Apel
24 5 A 11 1590 Willie Kool De Karper
25 5 C 7 1450 Albert Meijer HSV Delfzijl 70
26 6 D 1 4110 Collin Besseling t'v Baarsje
27 6 E 5 2480 Patrick Honderd Gauw Tevreden
28 6 B 11 1620 Koen Raven HSV Tynaarlo-Vries
29 6 A 2 1310 Schelte Meijer HSV Delfzijl 70
30 6 C 11 1280 Kira Epping HSV Beilen eo
31 7 E 1 2360 Luc Ebbing t Baarsje
32 7 D 12 2260 Willem Raven HSV Tynaarlo-Vries
33 7 B 2 1450 Alje Kuiper Gauw Tevreden 
34 7 A 10 1310 Albert-Jan Louwes HSV Harkstede-Scharmer
35 7 C 13 1240 Henk Enting De Schaopwas
36 8 E 2 2000 Geert Enting De Schaopwas
37 8 D 11 1960 Marcel Smid De Blankvoorn
38 8 A 7 1210 Andy Austin HSV Rhederbrug
39 8 B 14 970 Gerben Meulenkamp H.C. Excelsior
40 8 C 14 940 Emiel Wielage t Dobbertje 
41 9 E 12 2000 Martijn Smid De Blankvoorn
42 9 D 13 1800 Jan Ekkelkamp t Dobbertje 
43 9 A 8 990 Henk Veen, van der HVV Assen
44 9 B 13 860 Paul Kruger Ons Genoegen
45 9 C 8 840 Hans Kooi HSV Ons Genoegen
46 10 E 9 1750 Piet Winter, de De Witte Dobber
47 10 D 7 1660 Antoon  Kuil De Blankvoorn
48 10 A 14 950 Hendrik Martens De Schaopwas
49 10 B 12 800 Gerard Exel 't Dobbertje 
50 10 C 12 780 Jan Hüsers Het Meuntje
51 11 E 14 1650 Bert Jeurink Het Meuntje
52 11 D 9 1300 Tom Mittendorff ‘t Dobbertje
53 11 A 9 850 Henk Bos Norg eo
54 11 B 1 650 Gerben Sibon T.O.G.
55 11 C 2 630 Jan-Bart Uuldersma Gauw Tevreden
56 12 E 10 1130 Erwin Koerts Voorwaarts
57 12 D 10 1040 Henk  Groot, de 't baarsje
58 12 A 3 750 Jeffrey Smid De Blankvoorn
59 12 B 7 640 G.W. Tobben 't Baarsje
60 12 C 1 550 Joop Post 't Baarsje
61 13 E 7 970 Jan Jonk Sportief
62 13 A 12 730 Joop Wolters Het Meuntje
63 13 D 6 700 Lammert Stegewans De Marne Dobber
64 13 C 10 550 Tonny Meijer De Karper
65 13 B 3 0 Bartjan Germs t Dobbertje 
66 14 E 3 840 Jos Zomer Het Meuntje
67 14 A 13 650 Menno  Cock De Karper
68 14 D 8 520 Willem Emmens HVV Assen
69 14 B 9 0 Jan Kruger Ons Genoegen
70 14 C 3 0 Bennie Huis, van Gauw Tevreden
71 15 E 4 0 Jan Honderd Gauw Tevreden

Uitslagen Teams

Vak Vaknr. Gewicht Plaats Voornaam Achternaam
1e   Maver Zammataro      
D 3 7540 1 Patrick Broekhuizen
E 15 8510 1 Stefan  Altena
B 8 2190 3 John  Vasse
C 5 1550 3 Patrick  Mulder
A 6 1590 4 Henk Post
  Totaal 21380 12    
           
2e   Evezet Maver HS Veendam/Winschoten      
C 4 2500 2 Maickel Takens
A 5 1750 3 Dick Kruise
D 4 5370 3 Bert Smit
E 6 3430 3 Haiko Brouwer
B 14 970 6 Gerben Meulenkamp
  Totaal 14020 17    
           
3e   Garbolino Graankorrel      
A 4 4060 2 Peter Middel
B 4 3230 2 Robbie Kuil
C 6 1950 4 Wouter Meulman
D 7 1660 5 Antoon  Kuil
E 12 2000 5 Martijn Smid
  Totaal 12900 18    
           
4e   Evezet-Maver Teammix      
C 9 4180 1 Vasco Besseling
A 11 1590 5 Willie Kool
D 1 4110 4 Collin Besseling
B 2 1450 5 Alje Kuiper
E 10 1130 7 Erwin Koerts
  Totaal 12460 22    
           
5e   Team Versdevase.nl      
D 5 5520 2 Gert Veen, van der
B 10 1840 4 Harris Huizingh
E 1 2360 4 Luc Ebbing
C 11 1280 5 Kira Epping
A 3 750 7 Jeffrey Smid
  Totaal 11750 22    
           
6e   Korps Kuper Baarsje      
A 1 4670 1 Gerrit  Hoop, de
E 11 3470 2 Henri Pomp
B 7 640 7 G.W. Tobben
C 1 550 7 Joop Post
D 10 1040 7 Henk  Groot, de
  Totaal 9330 24    
           
7e   Team Koopman van den Eynde De Schaopwas 1      
B 5 5370 1 Richard Sanders
A 14 950 6 Hendrik Martens
C 13 1240 6 Henk Enting
D 9 1300 6 Tom Mittendorff
E 2 2000 6 Geert Enting
  Totaal 10860 25    

Uitslagen Pool

Vak Nr Gewicht Voornaam Achternaam Naam HSV nr HSV Vestigingsplaats HSV Team
A 1 4670 Gerrit  Hoop, de 't Baarsje 206 Klazienaveen Korps Kuper Baarsje
A 2 1310 Schelte Meijer HSV Delfzijl 70 17 Delfzijl  
A 3 750 Jeffrey Smid De Blankvoorn 13 Blijham Team Versdevase.nl
A 4 4060 Peter Middel De Brasem 91 Musselkanaal Garbolino Graankorrel
A 5 1750 Dick Kruise De Blankvoorn 13 Blijham Evezet Maver HS Veendam/Winschoten
A 6 1590 Henk Post t Baarsje 206 Klazienaveen Maver Zammataro
A 7 1210 Andy Austin HSV Rhederbrug 11 Bellingwolde  
A 8 990 Henk Veen, van der HVV Assen 188 Assen  
A 9 850 Henk Bos Norg eo 216 Norg  
A 10 1310 Albert-Jan Louwes HSV Harkstede-Scharmer 63 Harkstede  
A 11 1590 Willie Kool De Karper 84 Spijk Evezet-Maver Teammix
A 12 730 Joop Wolters Het Meuntje   Emmen  
A 13 650 Menno  Cock De Karper 84 Spijk  
A 14 950 Hendrik Martens De Schaopwas 219 Eext Team Koopman van den Eynde De Schaopwas 1
B 1 650 Gerben Sibon T.O.G. 193 Drouwenermond  
B 2 1450 Alje Kuiper Gauw Tevreden  142 Winneweer Evezet-Maver Teammix
B 3 0 Bartjan Germs t Dobbertje  197 Erica  
B 4 3230 Robbie Kuil De Blankvoorn 13 Blijham Garbolino Graankorrel
B 5 5370 Richard Sanders HSV Rolde e.o. 208 Rolde Team Koopman van den Eynde De Schaopwas 1
B 6 3080 Jan Jonkers De Voorn 209 Schoonoord  
B 7 640 G.W. Tobben 't Baarsje 206 Klazienaveen Korps Kuper Baarsje
B 8 2190 John  Vasse 't Baarsje 206 Klazienaveen Maver Zammataro
B 9 0 Jan Kruger Ons Genoegen 2 Uithuizen  
B 10 1840 Harris Huizingh HC Ter Apel 157 Ter Apel Team Versdevase.nl
B 11 1620 Koen Raven HSV Tynaarlo-Vries 222 Tynaarlo  
B 12 800 Gerard Exel 't Dobbertje  197 Erica  
B 13 860 Paul Kruger Ons Genoegen 2 Uithuizen  
B 14 970 Gerben Meulenkamp H.C. Excelsior 144 Winschoten Evezet Maver HS Veendam/Winschoten
C 1 550 Joop Post 't Baarsje 206 Klazienaveen Korps Kuper Baarsje
C 2 630 Jan-Bart Uuldersma Gauw Tevreden 142 Winneweer  
C 3 0 Bennie Huis, van Gauw Tevreden 142 Winneweer  
C 4 2500 Maickel Takens De Blankvoorn 13 Blijham Evezet Maver HS Veendam/Winschoten
C 5 1550 Patrick  Mulder 't Baarsje 206 Klazienaveen Maver Zammataro
C 6 1950 Wouter Meulman De Blankvoorn 13 Blijham Garbolino Graankorrel
C 7 1450 Albert Meijer HSV Delfzijl 70 17 Delfzijl  
C 8 840 Hans Kooi HSV Ons Genoegen 2 Uithuizen  
C 9 4180 Vasco Besseling De Blankvoorn 13 Blijham Evezet-Maver Teammix
C 10 550 Tonny Meijer De Karper 84 Spijk  
C 11 1280 Kira Epping HSV Beilen eo 190 Beilen Team Versdevase.nl
C 12 780 Jan Hüsers Het Meuntje 194 Emmen  
C 13 1240 Henk Enting De Schaopwas 219 Eext Team Koopman van den Eynde De Schaopwas 1
C 14 940 Emiel Wielage t Dobbertje  197 Erica  
D 1 4110 Collin Besseling t'v Baarsje 206 Klazienaveen Evezet-Maver Teammix
D 2 4970 Jeroen Jansen De Schaopwas 219 Eext  
D 3 7540 Patrick Broekhuizen 't Baarsje 206 Klazienaveen Maver Zammataro
D 4 5370 Bert Smit De Blankvoorn 13 Blijham  Evezet Maver HS Veendam/Winschoten
D 5 5520 Gert Veen, van der Het Baarsje  206 Klazienaveen Team Versdevase.nl
D 6 700 Lammert Stegewans De Marne Dobber 76 Kloosterburen  
D 7 1660 Antoon  Kuil De Blankvoorn 13 Blijham Garbolino Graankorrel
D 8 520 Willem Emmens HVV Assen 188 Assen  
D 9 1300 Tom Mittendorff ‘t Dobbertje 197 Erica Team Koopman van den Eynde De Schaopwas 1
D 10 1040 Henk  Groot, de 't baarsje 206 Klazienaveen Korps Kuper Baarsje
D 11 1960 Marcel Smid De Blankvoorn 13 Blijham  
D 12 2260 Willem Raven HSV Tynaarlo-Vries 222 Tynaarlo  
D 13 1800 Jan Ekkelkamp t Dobbertje  197 Erica  
D 14 7000 Johan Besseling  t Baarsje 206 Klazienaveen   
E 1 2360 Luc Ebbing t Baarsje 206 Klazienaveen Team Versdevase.nl
E 2 2000 Geert Enting De Schaopwas 219 Eext Team Koopman van den Eynde De Schaopwas 1
E 3 840 Jos Zomer Het Meuntje 194 Emmen   
E 4 0 Jan Honderd Gauw Tevreden 142 Winneweer  
E 5 2480 Patrick Honderd Gauw Tevreden 142 Winneweer  
E 6 3430 Haiko Brouwer De Blankvoorn 13 Blijham Evezet Maver HS Veendam/Winschoten
E 7 970 Jan Jonk Sportief 26 Delfzijl  
E 8 4810 Jan Dikkema Gauw Tevreden 142 Winneweer  
E 9 1750 Piet Winter, de De Witte Dobber 88 Middelstum  
E 10 1130 Erwin Koerts Voorwaarts 113 Sappemeer Evezet-Maver Teammix
E 11 3470 Henri Pomp 't Baarsje 206 Klazienaveen Korps Kuper Baarsje
E 12 2000 Martijn Smid De Blankvoorn 13 Blijham Garbolino Graankorrel
E 13 3120 Wouter Jansen Excelsior 144 Winschoten  
E 14 1650 Bert Jeurink Het Meuntje   Emmen  
E 15 8510 Stefan  Altena 't Baarsje 206 Klazienaveen Maver Zammataro