Feeder

 

De uitslag van 20 juli 2019

Gevist in het Van Starkenborghkanaal bij Noordhorn

Individueel

No. Vak no. Vak Steknr Gew. Voornaam Achternaam Naam HSV Vestigingsplaats HSV Nr HSV Team
1 1 B 2 14420 Roelof  Koekoek  HSV de Ruisvoorn  Nieuw Balinge  205 Van den Eynde Lasebo
2 1 A 15 13180 Kevin Bolhuis HSV Noordhorn Noordhorn 100  
3 1 C 14 12500 Ahmet  Göksen HSV Valthermond  Valthermond  112 Van den Eynde Lasebo
4 1 E 5 8050 Anne Bruins Gauw Tevreden Winneweer 142 Het Yvonne Bruins Team
5 1 D 3 7040 Bert Brink De Brasem Musselkanaal 91 Van den Eynde Lasebo
6 2 B 3 13370 Jw Weering De Blankvoorn Blijham 13  
7 2 C 13 9150 Alje Kuiper Gauw Tevreden Winneweer 142 Evezet-Maver Hengelsport Sappemeer
8 2 A 1 7740 Antoon  Kuil De Blankvoorn Blijham 13 Het Yvonne Bruins Team
9 2 E 3 7420 Willi Brandsma De Klap Grootegast 117  
10 2 D 15 6830 Simon  Lopulisa Gauw Tevreden Winneweer 142 Team Gauw Tevreden
11 3 B 10 10690 René Huisman Gauw Tevreden Winneweer 142 Team Gauw Tevreden
12 3 C 12 8300 Ben Schulingkamp Excelsior Winschoten 144  
13 3 A 13 7630 Manfred Peters t Baarsje Klazienaveen  206  
14 3 D 10 6390 Jeroen Jansen De Schaopwas Eext 219 Visteam De Pompers
15 3 E 14 4370 Gerard Vries, de De Onderduiker Veendam 102  
16 4 B 5 10080 Bartjan  Germs t Dobbertje Erica 197 Visteam De Pompers
17 4 C 10 8170 Geert Strobos De Zeelt Noordbroek 99  
18 4 A 8 6360 Reinald Joosten De Dobber Finsterwolde 25 De Dobber 2
19 4 D 1 5860 Erwin Sikkes De Dobber Finsterwolde 25 De Dobber 2
20 4 E 10 3820 Jan-Bart Uuldersma Gauw Tevreden Winneweer 142 Evezet-Maver Hengelsport Sappemeer
21 5 B 13 7960 Hermann Brand Voorwaarts Sappemeer 113  
22 5 C 6 7180 Yvonne  Bruins-van Oort Gauw Tevreden Winneweer 142 Het Yvonne Bruins Team
23 5 A 14 6200 Jans Meijer De Vrolijke Vissers Zweeloo 53 Visteam De Pompers
24 5 D 12 5530 Janherman Veenstra Westerbroek Westerbroek 138  
25 5 E 13 3190 Hendrik Martens De Schaopwas Eext 219 Team Koopman van den Eynde de Schaopwas 1
26 6 B 6 7860 Henk Enting De Schaopwas Eext 219 Team Koopman van den Eynde de Schaopwas 1
27 6 C 9 6700 Ale Ottens HSV  Noordhorn Noordhorn 100  
28 6 A 9 5830 Albert  Tammenga De Zeelt Noordbroek. 99 Evezet-Maver Hengelsport Sappemeer
29 6 D 5 4320 Ramon Ansing Hsv De schele Pos  Tolbert 126  
30 6 E 1 3140 Jurian  Bulten De Dobber Finsterwolde 25 De Dobber 2
31 7 B 7 7790 Gouke Lont Hsv Nooit Gedacht Niekerk 93  
32 7 C 3 6310 Willie Kool De Karper Spijk 84  
33 7 A 7 4440 Jens Dirksen HSV Nieuweschans Nieuweschans 95  
34 7 D 14 4050 Lammert Stegewans De Marnedobber Kloosterburen 76  
35 7 E 12 2610 Peter Harold Middel De Brasem Musselkanaal 91  
36 8 B 4 7410 Martijn  Koerts Voorwaarts Sappemeer 113 Evezet-Maver Hengelsport Sappemeer
37 8 C 2 5020 Jacco  Nieborg De Dobber Finsterwolde 25 De Dobber 2
38 8 A 5 4050 Jarno Enting De Schaopwas Eext 219 Team Koopman van den Eynde de Schaopwas 1
39 8 D 2 2590 Erwin Koerts Voorwaarts Sappemeer 113 Evezet-Maver Hengelsport Sappemeer
40 8 E 2 2110 Wim  Stoel  HSV Valthermond  Valthermond  112 Van den Eynde Lasebo
41 9 B 9 6470 Jacob Jansen HC Centrale Oude Pekela 107 Het Yvonne Bruins Team
42 9 C 8 5010 Gerben  Sibon T.O.G. drouwenermond 193 Visteam De Pompers
43 9 A 2 3850 Bert Smit De Blankvoorn Blijham 13  
44 9 D 8 2450 J Gernaat De Dobber Finsterwolde 25 De Dobber
45 9 E 7 2080 lukas Bijl Voorwaarts Sappemeer 113  
46 10 C 1 4640 P. Prins De Dobber Finsterwolde 25 De Dobber
47 10 A 3 3830 Elzo Woude, van der De Zeelt Noordbroek 99  
48 10 B 15 3680 H H Schuur De Dobber Finsterwolde 25 De Dobber
49 10 E 11 2080 Geert  Harms De Blankvoorn Blijham 13  
50 10 D 6 1930 Geert Enting De Schaopwas Eext 219 Team Koopman van den Eynde de Schaopwas 1
51 11 A 10 3260 Ronald Hartenhof De Rietvoorn Woldendorp 150  
52 11 C 4 2750 Robert Martens De Schaopwas Eext 219 Team Koopman van den Eynde de Schaopwas 1
53 11 B 8 2180 Anton Drenth De Dobber Finsterwolde 25 De Dobber 2
54 11 E 9 1640 Jan Epping HSV ‘t Voorntje Zwinderen 252 Visteam De Pompers
55 11 D 4 1210 Lars Aslander HSV Appingedam  Appingedam  7  
56 12 A 12 3030 Arend  Profijt  HSV Valthermond  Valthermond  112 Van den Eynde Lasebo
57 12 C 15 2180 Martin Ferguson Gauw Tevreden Winneweer 142 Team Gauw Tevreden
58 12 B 1 2070 H.S. Aslander De Karper Spijk 84  
59 12 E 8 1220 Reint Aukes De Dobber Finsterwolde 25 De Dobber
60 12 D 9 670 Gerben  Sevinga  HSV Nieuweschans  Nieuweschans  95  
61 13 A 11 2890 Michaël Lopulisa Gauw Tevreden Winneweer 142 Team Gauw Tevreden
62 13 C 11 2100 Haiko  Brouwer De Blankvoorn Blijham 13  
63 13 B 11 1840 Holger Hertel HSV Ter Apel Ter Apel 157  
64 13 E 4 1180 Bennie Van Huis Gauw Tevreden Winneweer 142 Team Gauw Tevreden
65 13 D 7 640 Jaap Cruiming HSV Noordhorn Noordhorn 100 Het Yvonne Bruins Team
66 14 A 4 2290 J van der Laan De Dobber Finsterwolde 25 De Dobber
67 14 C 5 2090 Jarno Drent De witte dobber Muntendam  90  
68 14 B 12 1660 Henk Westerbrink Witte Dobber Muntendam 90  
69 14 E 6 890 Jan Boneschansker De Rietvoorn Woldendorp 150  
70 14 D 11 0 Gert Veen, van der t Baarsje Klazienaveen  206  
71 15 B 14 1590 Jürgen  Falkenberg  HSV de Karper  Nieuw Buinen 211  

Team

  Uitslag Team           Totaal
1 Van den Eynde Lasebo 6 1 1 1 5 14
2 Evezet-Maver Hengelsport Sappemeer 4 5 2 5 2 18
3 Het Yvonne Bruins Team 1 6 3 8 1 19
4 Visteam De Pompers 3 3 5 3 6 20
5 De Dobber 2 2 8 4 4 4 22
6 Team Koopman van den Eynde de Schaopwas 1 5 4 7 7 3 26
7 Team Gauw Tevreden 7 2 8 2 8 27
8 De Dobber 8 7 6 6 7 34

 

No. Vak Steknr Gew. Voornaam Achternaam Naam HSV Team
1 A 1 7740 Antoon  Kuil De Blankvoorn Het Yvonne Bruins Team
2 A 8 6360 Reinald Joosten De Dobber De Dobber 2
3 A 14 6200 Jans Meijer De Vrolijke Vissers Visteam De Pompers
4 A 9 5830 Albert  Tammenga De Zeelt Evezet-Maver Hengelsport Sappemeer
5 A 5 4050 Jarno Enting De Schaopwas Team Koopman van den Eynde de Schaopwas 1
6 A 12 3030 Arend  Profijt  HSV Valthermond  Van den Eynde Lasebo
7 A 11 2890 Michaël Lopulisa Gauw Tevreden Team Gauw Tevreden
8 A 4 2290 J van der Laan De Dobber De Dobber
               
1 B 2 14420 Roelof  Koekoek  HSV de Ruisvoorn  Van den Eynde Lasebo
2 B 10 10690 René Huisman Gauw Tevreden Team Gauw Tevreden
3 B 5 10080 Bartjan  Germs t Dobbertje Visteam De Pompers
4 B 6 7860 Henk Enting De Schaopwas Team Koopman van den Eynde de Schaopwas 1
5 B 4 7410 Martijn  Koerts Voorwaarts Evezet-Maver Hengelsport Sappemeer
6 B 9 6470 Jacob Jansen HC Centrale Het Yvonne Bruins Team
7 B 15 3680 H H Schuur De Dobber De Dobber
8 B 8 2180 Anton Drenth De Dobber De Dobber 2
               
1 C 14 12500 Ahmet  Göksen HSV Valthermond  Van den Eynde Lasebo
2 C 13 9150 Alje Kuiper Gauw Tevreden Evezet-Maver Hengelsport Sappemeer
3 C 6 7180 Yvonne  Bruins-van Oort Gauw Tevreden Het Yvonne Bruins Team
4 C 2 5020 Jacco  Nieborg De Dobber De Dobber 2
5 C 8 5010 Gerben  Sibon T.O.G. Visteam De Pompers
6 C 1 4640 P. Prins De Dobber De Dobber
7 C 4 2750 Robert Martens De Schaopwas Team Koopman van den Eynde de Schaopwas 1
8 C 15 2180 Martin Ferguson Gauw Tevreden Team Gauw Tevreden
               
1 D 3 7040 Bert Brink De Brasem Van den Eynde Lasebo
2 D 15 6830 Simon  Lopulisa Gauw Tevreden Team Gauw Tevreden
3 D 10 6390 Jeroen Jansen De Schaopwas Visteam De Pompers
8 D 8 5860 Erwin Sikkes De Dobber 2  
4 D 2 2590 Erwin Koerts Voorwaarts Evezet-Maver Hengelsport Sappemeer
5 D 8 2450 J Gernaat De Dobber De Dobber
6 D 6 1930 Geert Enting De Schaopwas Team Koopman van den Eynde de Schaopwas 1
7 D 7 640 Jaap Cruiming HSV Noordhorn Het Yvonne Bruins Team
               
1 E 5 8050 Anne Bruins Gauw Tevreden Het Yvonne Bruins Team
2 E 10 3820 Jan-Bart Uuldersma Gauw Tevreden Evezet-Maver Hengelsport Sappemeer
3 E 13 3190 Hendrik Martens De Schaopwas Team Koopman van den Eynde de Schaopwas 1
4 E 1 3140 Jurian  Bulten De Dobber De Dobber 2
5 E 2 2110 Wim  Stoel  HSV Valthermond  Van den Eynde Lasebo
6 E 9 1640 Jan Epping HSV ‘t Voorntje Visteam De Pompers
7 E 8 1220 Reint Aukes De Dobber De Dobber
8 E 4 1180 Bennie Van Huis Gauw Tevreden Team Gauw Tevreden

Vak uitslagen

No. Vak Steknr Gew. Voornaam Achternaam Naam HSV Vestigingsplaats HSV Nr HSV Team
1 A 15 13180 Kevin Bolhuis HSV Noordhorn Noordhorn 100  
2 A 1 7740 Antoon  Kuil De Blankvoorn Blijham 13 Het Yvonne Bruins Team
3 A 13 7630 Manfred Peters t Baarsje Klazienaveen  206  
4 A 8 6360 Reinald Joosten De Dobber Finsterwolde 25 De Dobber 2
5 A 14 6200 Jans Meijer De Vrolijke Vissers Zweeloo 53 Visteam De Pompers
6 A 9 5830 Albert  Tammenga De Zeelt Noordbroek. 99 Evezet-Maver Hengelsport Sappemeer
7 A 7 4440 Jens Dirksen HSV Nieuweschans Nieuweschans 95  
8 A 5 4050 Jarno Enting De Schaopwas Eext 219 Team Koopman van den Eynde de Schaopwas 1
9 A 2 3850 Bert Smit De Blankvoorn Blijham 13  
10 A 3 3830 Elzo Woude, van der De Zeelt Noordbroek 99  
11 A 10 3260 Ronald Hartenhof De Rietvoorn Woldendorp 150  
12 A 12 3030 Arend  Profijt  HSV Valthermond  Valthermond  112 Van den Eynde Lasebo
13 A 11 2890 Michaël Lopulisa Gauw Tevreden Winneweer 142 Team Gauw Tevreden
14 A 4 2290 J van der Laan De Dobber Finsterwolde 25 De Dobber
15 A 6   afgemeld          
                   
1 B 2 14420 Roelof  Koekoek  HSV de Ruisvoorn  Nieuw Balinge  205 Van den Eynde Lasebo
2 B 3 13370 Jw Weering De Blankvoorn Blijham 13  
3 B 10 10690 René Huisman Gauw Tevreden Winneweer 142 Team Gauw Tevreden
4 B 5 10080 Bartjan  Germs t Dobbertje Erica 197 Visteam De Pompers
5 B 13 7960 Hermann Brand Voorwaarts Sappemeer 113  
6 B 6 7860 Henk Enting De Schaopwas Eext 219 Team Koopman van den Eynde de Schaopwas 1
7 B 7 7790 Gouke Lont Hsv Nooit Gedacht Niekerk 93  
8 B 4 7410 Martijn  Koerts Voorwaarts Sappemeer 113 Evezet-Maver Hengelsport Sappemeer
9 B 9 6470 Jacob Jansen HC Centrale Oude Pekela 107 Het Yvonne Bruins Team
10 B 15 3680 H H Schuur De Dobber Finsterwolde 25 De Dobber
11 B 8 2180 Anton Drenth De Dobber Finsterwolde 25 De Dobber 2
12 B 1 2070 H.S. Aslander De Karper Spijk 84  
13 B 11 1840 Holger Hertel HSV Ter Apel Ter Apel 157  
14 B 12 1660 Henk Westerbrink Witte Dobber Muntendam 90  
15 B 14 1590 Jürgen  Falkenberg  HSV de Karper  Nieuw Buinen 211  
                   
1 C 14 12500 Ahmet  Göksen HSV Valthermond  Valthermond  112 Van den Eynde Lasebo
2 C 13 9150 Alje Kuiper Gauw Tevreden Winneweer 142 Evezet-Maver Hengelsport Sappemeer
3 C 12 8300 Ben Schulingkamp Excelsior Winschoten 144  
4 C 10 8170 Geert Strobos De Zeelt Noordbroek 99  
5 C 6 7180 Yvonne  Bruins-van Oort Gauw Tevreden Winneweer 142 Het Yvonne Bruins Team
6 C 9 6700 Ale Ottens HSV  Noordhorn Noordhorn 100  
7 C 3 6310 Willie Kool De Karper Spijk 84  
8 C 2 5020 Jacco  Nieborg De Dobber Finsterwolde 25 De Dobber 2
9 C 8 5010 Gerben  Sibon T.O.G. drouwenermond 193 Visteam De Pompers
10 C 1 4640 P. Prins De Dobber Finsterwolde 25 De Dobber
11 C 4 2750 Robert Martens De Schaopwas Eext 219 Team Koopman van den Eynde de Schaopwas 1
12 C 15 2180 Martin Ferguson Gauw Tevreden Winneweer 142 Team Gauw Tevreden
13 C 11 2100 Haiko  Brouwer De Blankvoorn Blijham 13  
14 C 5 2090 Jarno Drent De witte dobber Muntendam  90  
15 C 7   afgemeld          
                   
1 D 3 7040 Bert Brink De Brasem Musselkanaal 91 Van den Eynde Lasebo
2 D 15 6830 Simon  Lopulisa Gauw Tevreden Winneweer 142 Team Gauw Tevreden
3 D 10 6390 Jeroen Jansen De Schaopwas Eext 219 Visteam De Pompers
4 D 1 5860 Erwin Sikkes De Dobber Finsterwolde 25 De Dobber 2
5 D 12 5530 Janherman Veenstra Westerbroek Westerbroek 138  
6 D 5 4320 Ramon Ansing Hsv De schele Pos  Tolbert 126  
7 D 14 4050 Lammert Stegewans De Marnedobber Kloosterburen 76  
8 D 2 2590 Erwin Koerts Voorwaarts Sappemeer 113 Evezet-Maver Hengelsport Sappemeer
9 D 8 2450 J Gernaat De Dobber Finsterwolde 25 De Dobber
10 D 6 1930 Geert Enting De Schaopwas Eext 219 Team Koopman van den Eynde de Schaopwas 1
11 D 4 1210 Lars Aslander HSV Appingedam  Appingedam  7  
12 D 9 670 Gerben  Sevinga  HSV Nieuweschans  Nieuweschans  95  
13 D 7 640 Jaap Cruiming HSV Noordhorn Noordhorn 100 Het Yvonne Bruins Team
14 D 11 0 Gert Veen, van der t Baarsje Klazienaveen  206  
15 D 13   afgemeld          
                   
1 E 5 8050 Anne Bruins Gauw Tevreden Winneweer 142 Het Yvonne Bruins Team
2 E 3 7420 Willi Brandsma De Klap Grootegast 117  
3 E 14 4370 Gerard Vries, de De Onderduiker Veendam 102  
4 E 10 3820 Jan-Bart Uuldersma Gauw Tevreden Winneweer 142 Evezet-Maver Hengelsport Sappemeer
5 E 13 3190 Hendrik Martens De Schaopwas Eext 219 Team Koopman van den Eynde de Schaopwas 1
6 E 1 3140 Jurian  Bulten De Dobber Finsterwolde 25 De Dobber 2
7 E 12 2610 Peter Harold Middel De Brasem Musselkanaal 91  
8 E 2 2110 Wim  Stoel  HSV Valthermond  Valthermond  112 Van den Eynde Lasebo
9 E 7 2080 lukas Bijl Voorwaarts Sappemeer 113  
10 E 11 2080 Geert  Harms De Blankvoorn Blijham 13  
11 E 9 1640 Jan Epping HSV ‘t Voorntje Zwinderen 252 Visteam De Pompers
12 E 8 1220 Reint Aukes De Dobber Finsterwolde 25 De Dobber
13 E 4 1180 Bennie Van Huis Gauw Tevreden Winneweer 142 Team Gauw Tevreden
14 E 6 890 Jan Boneschansker De Rietvoorn Woldendorp 150  
15 E 15   VRIJ          

Uitslagen Pool

Vak Steknr Gew. Voornaam Achternaam Naam HSV Vestigingsplaats HSV Nr HSV
A 1 7740 Antoon  Kuil De Blankvoorn Blijham 13
A 2 3850 Bert Smit De Blankvoorn Blijham 13
A 3 3830 Elzo Woude, van der De Zeelt Noordbroek 99
A 4 2290 J van der Laan De Dobber Finsterwolde 25
A 5 4050 Jarno Enting De Schaopwas Eext 219
A 6   afgemeld        
A 7 4440 Jens Dirksen HSV Nieuweschans Nieuweschans 95
A 8 6360 Reinald Joosten De Dobber Finsterwolde 25
A 9 5830 Albert  Tammenga De Zeelt Noordbroek. 99
A 10 3260 Ronald Hartenhof De Rietvoorn Woldendorp 150
A 11 2890 Michaël Lopulisa Gauw Tevreden Winneweer 142
A 12 3030 Arend  Profijt  HSV Valthermond  Valthermond  112
A 13 7630 Manfred Peters t Baarsje Klazienaveen  206
A 14 6200 Jans Meijer De Vrolijke Vissers Zweeloo 53
A 15 13180 Kevin Bolhuis HSV Noordhorn Noordhorn 100
               
B 1 2070 H.S. Aslander De Karper Spijk 84
B 2 14420 Roelof  Koekoek  HSV de Ruisvoorn  Nieuw Balinge  205
B 3 13370 Jw Weering De Blankvoorn Blijham 13
B 4 7410 Martijn  Koerts Voorwaarts Sappemeer 113
B 5 10080 Bartjan  Germs t Dobbertje Erica 197
B 6 7860 Henk Enting De Schaopwas Eext 219
B 7 7790 Gouke Lont Hsv Nooit Gedacht Niekerk 93
B 8 2180 Anton Drenth De Dobber Finsterwolde 25
B 9 6470 Jacob Jansen HC Centrale Oude Pekela 107
B 10 10690 René Huisman Gauw Tevreden Winneweer 142
B 11 1840 Holger Hertel HSV Ter Apel Ter Apel 157
B 12 1660 Henk Westerbrink Witte Dobber Muntendam 90
B 13 7960 Hermann Brand Voorwaarts Sappemeer 113
B 14 1590 Jürgen  Falkenberg  HSV de Karper  Nieuw Buinen 211
B 15 3680 H H Schuur De Dobber Finsterwolde 25
               
C 1 4640 P. Prins De Dobber Finsterwolde 25
C 2 5020 Jacco  Nieborg De Dobber Finsterwolde 25
C 3 6310 Willie Kool De Karper Spijk 84
C 4 2750 Robert Martens De Schaopwas Eext 219
C 5 2090 Jarno Drent De witte dobber Muntendam  90
C 6 7180 Yvonne  Bruins-van Oort Gauw Tevreden Winneweer 142
C 7   afgemeld        
C 8 5010 Gerben  Sibon T.O.G. drouwenermond 193
C 9 6700 Ale Ottens HSV  Noordhorn Noordhorn 100
C 10 8170 Geert Strobos De Zeelt Noordbroek 99
C 11 2100 Haiko  Brouwer De Blankvoorn Blijham 13
C 12 8300 Ben Schulingkamp Excelsior Winschoten 144
C 13 9150 Alje Kuiper Gauw Tevreden Winneweer 142
C 14 12500 Ahmet  Göksen HSV Valthermond  Valthermond  112
C 15 2180 Martin Ferguson Gauw Tevreden Winneweer 142
               
D 1 5860 Erwin Sikkes De Dobber Finsterwolde 25
D 2 2590 Erwin Koerts Voorwaarts Sappemeer 113
D 3 7040 Bert Brink De Brasem Musselkanaal 91
D 4 1210 Lars Aslander HSV Appingedam  Appingedam  7
D 5 4320 Ramon Ansing Hsv De schele Pos  Tolbert 126
D 6 1930 Geert Enting De Schaopwas Eext 219
D 7 640 Jaap Cruiming HSV Noordhorn Noordhorn 100
D 8 2450 J Gernaat De Dobber Finsterwolde 25
D 9 670 Gerben  Sevinga