Klaas Harm Landbokaal 55+

De uitslag van woensdag 26 juni 2019

Gevist op de steigers in Stadskanaal

      26-jun Dobberdragend        
plaats Vak St.nr Voornaam Achternaam Naam Vereniging Nr Vereniging Vestig8ingsplaats Gewicht
1 A 2 Joop Post t Baarsje 206 Klazienaveen 3880
2 A 3 Jan Jonkers De Voorn 209 Schoonoord 3250
3 A 7 Jantienus Enting De Schaopwas 219 Eext 2500
4 A 5 Jürgen Falkenberg De Karper 211 Nieuw-Buinen 1640
5 A 4 Jan Brink  HVV Assen 188 Assen 1320
6 A 13 H. Schuur De Rietvoorn 92 Musselkanaal 1260
7 A 9 Addo Hazelhoff Het Meuntje 194 Emmen 1010
8 A 10 Jan Borgeld De Karper 211 Nieuw-Buinen 990
9 A 11 Gerard Exel t Dobbertje 197 Erica 980
10 A 6 Piet Bemd, van den De Dobber 25 Finsterwolde/Beerta 960
11 A 12 Jan Buurke  Voorwaarts 113 Sappemeer 720
12 A 8 Martinus Luinge De Rietvoorn 92 Musselkanaal 700
                 
      26-jun Dobberdragend        
1 B 26 Gert Veen, van der t Baarsje 206 Klazienaveen 3270
2 B 19 Harris Huizingh HSV Ter Apel 157 Ter Apel 3230
3 B 20 Dick Kruise De Blankvoorn 13 Blijham 1870
4 B 25 Hennie Potze Hc Bellingwolde 11 Bellingwolde 1530
5 B 27 Jos Zomer  Het Meuntje 194 Emmen 1020
6 B 24 Johannes Telgen De Karper 211 Nieuw-Buinen 990
7 B 22 Klaas Zwart Het Meuntje 194 Emmen 900
8 B 21 Pieter  Winter  Het Meuntje 194 Emmen 820
9 B 16 Willem Emmens HVV Assen 188 Assen 670
10 B 23 Willem Boer, de De Rietvoorn 92 Musselkanaal 670
11 B 18 Giovanni  Concas Excelsior 144 Winschoten 610
12 B 17 Wil Brinkman De Voorn 209 Schoonoord 0
                 
      26-jun Vrije Hengel        
1 C 33 Henk Schoenmaker De Beurs 106 Oude Pekela 3060
2 C 32 Bennie van Huis Gauw Tevreen 142 Winneweer 2970
3 C 45 Albert Tammenga De Zeelt 99 Noordbroek 2760
4 C 34 Teun  Winters HVV Assen 188 Assen 2640
5 C 35 Henk Zomer Het Meunte 194 Emmen 2030
6 C 38 Rink Rouwkema HVV Assen 188 Assen 1840
7 C 46 Max Kors T.O.G. 217 Annen 1660
8 C 37 Jan Wit, de Centrale 107 Oude Pekela 1400
9 C 36 Karl-Heinz Lewerenz HSV Ter Apel 157 Ter Apel 1000
10 C 31 Muskee HVV Assen 188 Assen 960
11 C 39 Paul Kruger Voorwaarts 113 Sappemeer 960
12 C 40 Jan Meerman HSV Rolde eo 208 Rolde 820
13 C 44 L. Bijl Voorwaarts 113 Sappemeer 740
14 C 43 H.H. Wilken Het Meuntje 194 Emmen 630
15 C 42 Henk  Boiten Excelsior 144 Winschoten 600
16 C 41 Tinus Otten Altijd Beet 213 Westerbork 0
17 C 47 Jan Boneschansker De Rietvoorn 150 Woldendorp 0
18 C 48 Geert Brouwer De Beurs 106 Oude Pekela 0
                 
      26-jun Vrije Hengel        
1 D 61 Jan Hoekstra Altijd Beet 213 Westerbork 4850
2 D 65 Arend  Profijt  HSV Valthermond 212 Valthermond 4590
3 D 66 Lambertus van der Laan H.O.G. 89 Midwolda 4300
4 D 57 Hermann Brand Voorwaarts 113 Sappemeer 2950
5 D 67 Willem Oosting t Baarsje 206 Klazienaveen 2820
6 D 62 Roelof Koekoek De Ruisvoorn 205 Nieuw-Balinge 2190
7 D 56 Anne Veen, van der HSV Tynaarlo-Vries 222 Tynaarlo 2010
8 D 64 Joop Wolters Het Meuntje 194 Emmen 1400
9 D 58 Hendrik Dimmendaal De Ruisvoorn 205 Nieuw-Balinge 1160
10 D 51 Bart Olthof Voorwaarts 113 Sappemeer 960
11 D 68 Jaap Rodermond De Schaopwas 219 Eext 940
12 D 54 Jans  Meijer De Vrolijke Vissers 53 Zweeloo 840
13 D 60 Holger Hertel HSV Ter Apel 157 Ter Apel 730
14 D 59 Bert Jeurink Het Meuntje 194 Emmen 670
15 D 55 Gezinus Bisschop HSV Beilen eo 190 Beilen 620
16 D 52 Klaas Oosting  HSV Zuidbroek 153 Zuidbroek 550
17 D 63 Aaldrik Koster HSV Wedde 134 Wedde 0
18 D 53 F. Room t Baarsje 206 Klazienaveen Afgemeld

 

    1e 26-jun Alles        
Punten Vak St.nr Voornaam Achternaam Naam Vereniging Nr Vereniging Vestigsingsplaats Gewicht
1 D 61 Jan Hoekstra Altijd Beet 213 Westerbork 4850
1 A 2 Joop Post t Baarsje 206 Klazienaveen 3880
1 B 26 Gert Veen, van der t Baarsje 206 Klazienaveen 3270
1 C 33 Henk Schoenmaker De Beurs 106 Oude Pekela 3060
2 D 65 Arend  Profijt  HSV Valthermond 212 Valthermond 4590
2 A 3 Jan Jonkers De Voorn 209 Schoonoord 3250
2 B 19 Harris Huizingh HSV Ter Apel 157 Ter Apel 3230
2 C 32 Bennie van Huis Gauw Tevreen 142 Winneweer 2970
3 D 66 Lambertus van der Laan H.O.G. 89 Midwolda 4300
3 C 45 Albert Tammenga De Zeelt 99 Noordbroek 2760
3 A 7 Jantienus Enting De Schaopwas 219 Eext 2500
3 B 20 Dick Kruise De Blankvoorn 13 Blijham 1870
4 D 57 Hermann Brand Voorwaarts 113 Sappemeer 2950
4 C 34 Teun  Winters HVV Assen 188 Assen 2640
4 A 5 Jürgen Falkenberg De Karper 211 Nieuw-Buinen 1640
4 B 25 Hennie Potze Hc Bellingwolde 11 Bellingwolde 1530
5 D 67 Willem Oosting t Baarsje 206 Klazienaveen 2820
5 C 35 Henk Zomer Het Meunte 194 Emmen 2030
5 A 4 Jan Brink  HVV Assen 188 Assen 1320
5 B 27 Jos Zomer  Het Meuntje 194 Emmen 1020
6 D 62 Roelof Koekoek De Ruisvoorn 205 Nieuw-Balinge 2190
6 C 38 Rink Rouwkema HVV Assen 188 Assen 1840
6 A 13 H. Schuur De Rietvoorn 92 Musselkanaal 1260
6 B 24 Johannes Telgen De Karper 211 Nieuw-Buinen 990
7 D 56 Anne Veen, van der HSV Tynaarlo-Vries 222 Tynaarlo 2010
7 C 46 Max Kors T.O.G. 217 Annen 1660
7 A 9 Addo Hazelhoff Het Meuntje 194 Emmen 1010
7 B 22 Klaas Zwart Het Meuntje 194 Emmen 900
8 C 37 Jan Wit, de Centrale 107 Oude Pekela 1400
8 D 64 Joop Wolters Het Meuntje 194 Emmen 1400
8 A 10 Jan Borgeld De Karper 211 Nieuw-Buinen 990
8 B 21 Pieter  Winter  Het Meuntje 194 Emmen 820
9 D 58 Hendrik Dimmendaal De Ruisvoorn 205 Nieuw-Balinge 1160
9 C 36 Karl-Heinz Lewerenz HSV Ter Apel 157 Ter Apel 1000
9 A 11 Gerard Exel t Dobbertje 197 Erica 980
9 B 23 Willem Boer, de De Rietvoorn 92 Musselkanaal 670
10 A 6 Piet Bemd, van den De Dobber 25 Finsterwolde/Beerta 960
10 C 39 Paul Kruger Voorwaarts 113 Sappemeer 960
10 D 51 Bart Olthof Voorwaarts 113 Sappemeer 960
10 B 16 Willem Emmens HVV Assen 188 Assen 670
11 C 31 Muskee HVV Assen 188 Assen 960
11 D 68 Jaap Rodermond De Schaopwas 219 Eext 940
11 A 12 Jan Buurke  Voorwaarts 113 Sappemeer 720
11 B 18 Giovanni  Concas Excelsior 144 Winschoten 610
12 D 54 Jans  Meijer De Vrolijke Vissers 53 Zweeloo 840
12 C 40 Jan Meerman HSV Rolde eo 208 Rolde 820
12 A 8 Martinus Luinge De Rietvoorn 92 Musselkanaal 700
12 B 17 Wil Brinkman De Voorn 209 Schoonoord 0
13 C 44 L. Bijl Voorwaarts 113 Sappemeer 740
13 D 60 Holger Hertel HSV Ter Apel 157 Ter Apel 730
14 D 59 Bert Jeurink Het Meuntje 194 Emmen 670
14 C 43 H.H. Wilken Het Meuntje 194 Emmen 630
15 D 55 Gezinus Bisschop HSV Beilen eo 190 Beilen 620
15 C 42 Henk  Boiten Excelsior 144 Winschoten 600
16 D 52 Klaas Oosting  HSV Zuidbroek 153 Zuidbroek 550
16 C 41 Tinus Otten Altijd Beet 213 Westerbork 0
17 C 47 Jan Boneschansker De Rietvoorn 150 Woldendorp 0
17 D 63 Aaldrik Koster HSV Wedde 134 Wedde 0
18 C 48 Geert Brouwer De Beurs 106 Oude Pekela 0
18 D 53 F. Room t Baarsje 206 Klazienaveen Afgemeld