Maandagwedstrijden 2019

Vertrek 7.30  Parkeerplaats bij PC Rendering  te Vlagtwedde

 

10 maandagen een najaarscompetitie

De 8 beste resultaten tellen voor de eindstand

  Najaar 2019     16-09-19 23-09-19 7-10-19 14-10-19 21-10-19 28-10-19 4-11-19 11-11-19 18-11-19 25-11-19      
Tussenstand Totaal Totaal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   Totaal Totaal
Nr: Naam: Pnt Gew Gew Pnt Gew Pnt Gew Pnt Gew Pnt Gew Pnt Gew Pnt Gew Pnt Gew Pnt Gew Pnt Gew Pnt Naam: Pnt Gew
1 Jan Bresters 41 19843 1550 7 1380 4 40 4 3401 1 265 8 4843 4 5858 6 1056 4 1450 3     Jan Bresters 41 19843
2 Harrie Waalkens 44 27081 4075 2 2235 2 0 10 784 8 3025 1 3856 5 9634 3 3472 1   12     Harrie Waalkens 44 27081
3 Jan Steenhuis 44 25629 1982 4 480 6 0 10 1265 7 1350 3 7392 2 11300 1 720 6 1140 5     Jan Steenhuis 44 25629
4 Albert Tewes 48 16903 4550 1 836 5 509 1 1755 5 964 5 2129 8 5634 7 418 8 108 8     Albert Tewes 48 16903
5 Willie Moed 49 14411 1169 8 20 8 442 2 1893 3 1492 2 3186 7 4312 8 997 5 900 6     Willie Moed 49 14411
6 Jans.Smit 51 23499 3725 3 2270 1   12 595 8 471 6 3561 6 10100 2   12 2777 1     Jans.Smit 51 23499
7 Geert.Drenth 60 11276 253 8 1402 3 0 10 1840 4 220 8 2562 8 3167 8 1704 3 128 8     Geert.Drenth 60 11276
8 Roelf  Roskamp 61 18742 1563 6 160 8 0 10 585 8 62 8 5326 3 8353 4   12 2693 2     Roelf  Roskamp 61 18742
9 Geert Jager 69 5823 0 10 100 8 50 3 1124 8 157 8 1490 8 2650 8 99 8 153 8     Geert Jager 69 5823
10 Wessel Teuben 70 19135 1825 5   12   12   12 0 10 12546 1   12 3346 2 1418 4     Wessel Teuben 70 19135
11 Dikkie .Blokzijl 71 11884 770 8 31 8   12 1591 6 10 8 2998 8 6444 5 20 8 20 8     Dikkie .Blokzijl 71 11884
12 Johannes.Draatjer 76 7357 1100 8 154 8 0 10 75 8 462 7   12 4787 8 40 8 739 7     Johannes.Draatjer 76 7357
13 Geert Dijk 77 7574   12 122 8 0 10 3283 8 967 4   12 2508 8 440 7 254 8     Geert Dijk 77 7574
14 Egbert Jans 79 6506   12 195 7   12 1229 8 47 8 1572 8 3278 8 119 8 66 8     Egbert Jans 79 6506

Per wedstrijd

1e Wedstrijd    
Datum: 16-09-2019
Viswater: Ruiten a Kanaal  Bourt.sluis - Wollingh.sluis
No. Naam Gewicht Punten
1 Albert Tewes 4550 1
2 Harrie Waalkens 4075 2
3 Jans.Smit 3725 3
4 Jan Steenhuis 1982 4
5 Wessel Teuben 1825 5
6 Roelf  Roskamp 1563 6
7 Jan Bresters 1550 7
8 Willie Moed 1169 8
9 J.Draatjer 1100 8
10 Dikkie .Blokzijl 770 8
11 Geert.Drenth 253 8
12 Geert Jager 0 10
       
2e Wedstrijd    
Datum: 23-09-2019
Viswater: Mussel a Kanaal
No. Naam Gewicht Punten
1 Jans.Smit 2270 1
2 Harrie Waalkens 2235 2
3 Geert.Drenth 1402 3
4 Jan Bresters 1380 4
5 Albert Tewes 836 5
6 Jan Steenhuis 480 6
7 Egbert.Jans  195 7
8 Roelf Roskamp 160 8
9 Johannes. Draatjer 154 8
10 Geert Dijk 122 8
11 Geert Jager 100 8
12 Dikkie .Blokzijl 31 8
13 Willie Moed 20 8
       
3e Wedstrijd    
Datum: 7-10-2019
Viswater:  Ruiten a Kanaal  Jipsinghuizen
No. Naam Gewicht Punten
1 Albert Tewes 509 1
2 Willie Moed 442 2
3 Geert.Jager 50 3
4 Jan Bresters 40 4
5 Harrie Waalkens 0 10
6 Geert.Drenth 0 10
7 Jan.Steenhuis 0 10
8 Roelf.Roskamp 0 10
9 Geert Dijk 0 10
10 Johannes. Draatjer 0 10
       
4e Wedstrijd    
Datum: 14-10-2019
Viswater: Poortmanswijk  Alteveer - Nieuwe Pekela
No. Naam Gewicht Punten
1 Jan Bresters 3401 1
2 Geert Dijk 3283 2
3 Willie Moed 1893 3
4 Geert.Drenth 1840 4
5 Albert Tewes 1755 5
6 Dikkie Blokzijl 1591 6
7 Jan.Steenhuis 1265 7
8 Ebert Jans 1229 8
9 Geert.Jager 1124 8
10 Harrie Waalkens 784 8
11 Jans.Smit 595 8
12 Roelf.Roskamp 585 8
13 Johannes. Draatjer 75 8
       
5e Wedstrijd    
Datum: 21-10-2019
Viswater: Winschoterhaven
No. Naam Gewicht Punten
1 Harrie Waalkens 3025 1
2 Willie Moed 1492 2
3 Jan.Steenhuis 1350 3
4 Geert.Dijk 967 4
5 Albert Tewes 964 5
6 Jans.Smit 471 6
7 Johannes. Draatjer 265 7
8 Geert.Drenth 220 8
9 Geert.Jager 157 8
10 Roelf.Roskamp 62 8
11 Egbert.Jans  47 8
12 Dikkie .Blokzijl 10 8
13 Wessel.Teuben 0 10
       
6e Wedstrijd    
Datum: 28-10-2019
Viswater: Slochterhaven
No. Naam Gewicht Punten
1 Wessel.Teuben 125456 1
2 Jan.Steenhuis 7392 2
3 Roelf.Roskamp 5326 3
4 Jan Bresters 4843 4
5 Harrie Waalkens 3856 5
6 Jans.Smit 3561 6
7 Willie Moed 3186 7
8 Dikkie .Blokzijl 2998 8
9 Geert.Drenth 2562 8
10 Albert Tewes 2129 8
11 Egbert.Jans  1572 8
12 Geert.Jager 1490 8
       
7e Wedstrijd
Datum: 4-11-2019
Viswater: Slochterhaven
No. Naam Gewicht Punten
1 Jan.Steenhuis 11300 1
2 Jans.Smit 10100 2
3 Harrie Waalkens 9634 3
4 Roelf.Roskamp 8353 4
5 Dikkie .Blokzijl 6444 5
6 Jan Bresters 5858 6
7 Albert Tewes 5634 7
8 Johannes. Draatjer 4787 8
9 Willie Moed 4312 8
10 Egbert.Jans  3278 8
11 Geert.Drenth 3167 8
12 Geert.Jager 2650 8
13 Geert Dijk 2508 8
       
8e Wedstrijd  
Datum: 11-11-2019
Viswater: Winschoterhaven
No. Naam Gewicht Punten
1 Harrie Waalkens 3472 1
2 Wessel Teuben 3346 2
3 Geert.Drenth 1704 3
4 Jan Bresters 1056 4
5 Willie Moed 997 5
6 Jan.Steenhuis 720 6
7 Geert Dijk 440 7
8 Albert Tewes 418 8
9 Egbert.Jans  119 8
10 Geert.Jager 99 8
11 Johannes. Draatjer 40 8
12 Dikkie .Blokzijl 20 8
       
9e Wedstrijd
Datum: 18-11-2019
Viswater: Spoordok Musselkanaal
No. Naam Gewicht Punten
1 Jans.Smit 2777 1
2 Roelf Roskamp 2693 2
3 Jan Bresters 1450 3
4 Wessel Teuben 1418 4
5 Jan.Steenhuis 1140 5
6 Willie Moed 900 6
7 Johannes. Draatjer 739 7
8 Geert Dijk 254 8
9 Geert.Jager 153 8
10 Geert.Drenth 128 8
11 Albert Tewes 108 8
12 Egbert.Jans  66 8
13 Dikkie .Blokzijl 20 8
       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Maandag Viswater Maandag Viswater
1e   15 apr Mussel a Kanaal Harpel 11e   8 juli Mussel a Kanaal Harpel
2e    29 apr Mussel a Kanaal Veele -Veelerveen 12e    15 juli Boelotijdens Kanaal Lethe
 3e     6 mei Ruiten a Kanaal Wol.sluis BT sluis 13e   22 juli Kanaal Veendam - Musselk. Musselk.
4e     13 mei Mussel a Kanaal Harpel 14e   29 juli  Winschoterdiep Scheemda
5e     20 mei Kanaal Veendam - Musselk. Musselk. 15e    5 aug. Poortmanswijk Alteveer - Nieuwe Pekela
6e    27 mei Mussel a Kanaal Veele -Veelerveen 16e  12 aug Mussel a Kanaal Veele -Veelerveen
7e    3  juni Poortmanswijk Alteveer - Nieuwe Pekela 17e   19 aug Mussel a Kanaal Harpel
8e     17 juni  Kanaal Veend.-Musselkan.  Steigers 18e   26 aug Ruiten a Kanaal Sellingen
9e      24 juni Ruiten a Kanaal  Zuidveld 19e    2 sept Boelotijdens Kanaal Sluiis 1
10e    1 juli Mussel a Kanaal Harpel 20e    9 sept prijsuitreiking

3e wedstrijd Geert Dijk een zeelt van 1896 gram

11e wedstrijd Jan Steenhuis Brasem van 2206 gram

        15-apr 29-apr 6-mei 13-mei 20-mei 27-mei 3-jun 17-jun 24-jun 1-jul 8-jul 15-jul 22-jul 29-jul 5-aug 12-aug 19-aug 26-aug 2-sep 9-sep  
Tussenstand Totaal Totaal 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11 12 13 14 15 16 17 18 19 20  
Nr: Naam: Punten Gewicht Gew Pnt Gew Pnt Gew Pnt Gew Pnt Gew Pnt Gew Pnt Gew Pnt Gew Pnt Gew Pnt Gew Pnt Gew Pnt Gew Pnt Gew Pnt Gew Pnt Gew Pnt Gew Pnt Gew Pnt Gew Pnt Gew Pnt Gew Pnt Naam
1 Jans.Smit 86 45313 852 3 1292 4 452 8 2598 3   12 1640 7 2751 4 2506 2 9205 1 3126 2 9218 1 906 7 3366 3 1367 5 2239 6 244 8 2698 2 853 6 3295 2     Jans.Smit
2 Jan.Steenhuis 88 49885 1438 1 502 7 1995 3   12 6143 2 1758 6 3584 2 3129 1 2222 4 1150 8 6722 2 2607 1 6889 1 1475 3 6761 2 1462 5 2048 4   12   12     Jan.Steenhuis
3 Albert Tewes 103 36171 94 8 530 6 1444 5 295 7 6447 1 3023 3 1034 7 1598 8 5165 3 1380 7 1176 8 1364 2 1756 6 275 8 1780 8 5340 1 517 8 2953 3 2053 4     Albert Tewes
4 Dikkie.Blokzijl 104 41408 273 8 2311 3 422 8 713 6 3414 5 10300 1 2311 5 1553 8 204 8 1056 8 5435 4 1173 4 1700 7 3541 1 2261 5 44 8 2381 3 2316 4 116 8     Dikkie.Blokzijl
5 Willie Moed 112 34922 509 8 73 8 257 8 154 8 5679 3 5935 2 4926 1 270 8 60 8 358 8 5630 3 1088 6 540 8 3046 2 2935 3 2818 2 644 8 0 10 1544 8     Willie Moed
6 Geert.Drenth 130 23075 97 8 211 8 1358 7 1723 4 912 8 273 8 3299 3 1467 8 166 8 10082 1 237 8 172 8 192 8 1440 4 75 8 1100 7 20 8 251 8 270 8     Geert.Drenth
7 Jan Bresters 134 26762 644 4 1015 5   12   12   12 1893 5 1355 6 1854 6 1380 7 1462 6   12   12 6775 2   12 2868 4 2013 3 1040 8 4463 1 2028 5     Jan Bresters
8 Johannes.Draatjer 137 15775 525 7 112 8 301 8 880 5 449 8   12   12 2044 4 1657 5 1582 5 2251 5 1176 3 800 8 313 8 2142 7 849 8 644 8 50 8 578 8     Johannes.Draatjer
9 Geert.Dijk 138 27058 634 5 166 8 12438 1 3654 2 2155 6 2642 4   12 704 8 0 10 2365 4   12 1157 5 384 8 250 8   12   12 509 8   12 3590 1     Geert.Dijk
10 Roelf Roskamp 138 17745 110 8 2412 1 2978 2   12 1704 7 816 8   12 858 8 272 8 755 8 1989 6   12 2028 5 710 7 1591 8 192 8 1172 7 158 8 2698 3     Roelf Roskamp
11 Egbert.Jans 140 19705 629 6 243 8 1431 6   12   12 754 8   12 2216 3 377 8 2774 3 1570 7 816 8 2729 4 1044 6 1358 8   12 1729 6 2035 5 2018 6     Egbert.Jans
12 Harrie Waalkens 149 19992 1085 2 2349 2 1088 8 3955 1 3698 4   12   12 1972 5 1644 6   12   12   12   12   12   12 1456 6 1937 5 808 7 1858 7     Harrie Waalkens
13 Geert Jager 167 7424   12 384 8 257 8   12 340 8 355 8 884 8 1716 7 92 8 329 8 477 8 176 8 797 8 374 8 496 8 230 8 517 8   12   12     Geert Jager
14 Wessel Teuben 170 24433   12   12 1614 4   12   12   12   12   12 7250 2   12   12   12   12   12 7572 1 1556 4 3233 1 3208 2   12     Wessel Teuben

 

Eindstand  min 3 wed.  
Nr: Naam:    
1 Jan.Steenhuis 52  
2 Jans.Smit 58  
3 Albert Tewes 79  
4 Dikkie.Blokzijl 80  
5 Willie Moed 86  
6 Jan Bresters 98  
7 Geert.Dijk 102 Meer gewicht
8 Roelf Roskamp 102  
9 Harrie Waalkens 103  
10 Egbert.Jans 104  
11 Johannes.Draatjer 105  
12 Geert.Drenth 106  
13 Geert Jager 131  
14 Wessel Teuben 144  

Uitslagen per wedstrijd

1e Wedstrijd    
Datum: 15-04-2019    
Viswater: Mussel a Kanaal Harpel  
No. Naam: Gewicht Punten
1 Jan.Steenhuis 1438 1
2 Harrie Waalkens 1085 2
3 Jans.Smit 852 3
4 Jan Bresters 644 4
5 Geert.Dijk 634 5
6 Egbert.Jans 629 6
7 Johannes.Draatjer 525 7
8 Willie Moed 509 8
9 Dikkie.Blokzijl 273 8
10 Roelf Roskamp 110 8
11 Geert.Drenth 97 8
12 Albert Tewes 94 8
       
2e Wedstrijd    
Datum: 29-04-2018    
Viswater: Mussel a Kanaal  Veele - Veelerveen
No. Naam: Gewicht Punten
1 Roelf Roskamp 2412 1
2 Harrie Waalkens 2349 2
3 Dikkie.Blokzijl 2311 3
4 Jans.Smit 1292 4
5 Jan Bresters 1015 5
6 Albert Tewes 530 6
7 Jan.Steenhuis 502 7
8 Geert  Jager 384 8
9 Egbert.Jans 243 8
10 Geert.Drenth 211 8
11 Geert.Dijk 166 8
12 Johannes.Draatjer 112 8
13 Willie Moed 73 8
       
3e Wedstrijd    
Datum: 06-05-2019    
Viswater: Ruiten a Kanaal Wol.sluis BT Sluis
No. Naam: Gewicht Punten
1 Geert.Dijk 12438 1
2 Roelf Roskamp 2978 2
3 Jan.Steenhuis 1995 3
4 W.Teuben 1614 4
5 Albert Tewes 1444 5
6 Egbert.Jans 1431 6
7 Geert.Drenth 1358 7
8 Harrie Waalkens 1088 8
9 Jans.Smit 452 8
10 Dikkie.Blokzijl 422 8
11 Johannes.Draatjer 301 8
12 Geert  Jager 257 8
13 Willie Moed 257 8
  Geert Dijk   - Zeelt 1896  
4e Wedstrijd    
Datum: 13-05-2019    
Viswater: Mussel a Kanaal Harpel  
No. Naam: Gewicht Punten
1 Harrie Waalkens 3955 1
2 Geert.Dijk 3654 2
3 Jans.Smit 2598 3
4 Geert.Drenth 1723 4
5 Johannes.Draatjer 880 5
6 Dikkie.Blokzijl 713 6
7 Albert Tewes 295 7
8 Willie Moed 154 8
       
5e Wedstrijd    
Datum: 20-05-2019    
Viswater: Kanaal Veendam - Musselkanaal  Muselkan.
No. Naam: Gewicht Punten
1 Albert Tewes 6447 1
2 Jan.Steenhuis 6143 2
3 Willie Moed 5679 3
4 Harrie Waalkens 3698 4
5 Dikkie.Blokzijl 3414 5
6 Geert Dijk 2155 6
7 Roelf Roskamp 1704 7
8 Geert.Drenth 912 8
9 Johannes.Draatjer 449 8
10 Geert  Jager 340 8
       
6e Wedstrijd    
Datum: 27-05-2019    
Viswater: Mussel a Kanaal  Veelerveen - Veele
No. Naam: Gewicht Punten
1 Dikkie.Blokzijl 10300 1
2 Willie Moed 5935 2
3 Albert Tewes 3023 3
4 Geert Dijk 2642 4
5 Jan Bresters 1893 5
6 Jan Steenhuis 1758 6
7 Jans.Smit 1640 7
8 Roelf Roskamp 816 8
9 Egbert.Jans 754 8
10 Geert Jager 355 8
11 Geert.Drenth 273 8
       
       
7e Wedstrijd    
Datum: 3-06-2019    
Viswater: Poortmanswijk  Alteveer - Nieuwe Pekela
No. Naam: Gewicht Punten
1 Willie Moed 4926 1
2 Jan Steenhuis 3584 2
3 Geert.Drenth 3299 3
4 Jans.Smit 2751 4
5 Dikkie.Blokzijl 2311 5
6 Jan Bresters 1355 6
7 Albert Tewes 1034 7
8 Geert Jager 884 8
       
8e Wedstrijd    
Datum: 17-06-2019    
Viswater:   Kanaal Veend.-Musselkan.  Steigers
No. Naam: Gewicht Punten
1 Jan Steenhuis 3129 1
2 Jans.Smit 2506 2
3 Egbert.Jans 2216 3
4 Johannes.Draatjer 2044 4
5 Harrie Waalkens 1972 5
6 Jan Bresters 1854 6
7 Geert Jager 1716 7
8 Albert Tewes 1598 8
9 Dikkie.Blokzijl 1553 8
10 Geert.Drenth 1467 8
11 Jonny Waalkens 871 8
12 Roelf Roskamp 858 8
13 Geert Dijk 704 8
14 Willie Moed 270 8
       
9e Wedstrijd    
Datum:24-06-2019    
Viswater:  Ruiten a Kanaal Zuidveld  
No. Naam: Gewicht Punten
1 Jans.Smit 9205 1
2 Wessel Teuben 7250 2
3 Albert Tewes 5165 3
4 Jan Steenhuis 2222 4
5 Johannes.Draatjer 1657 5
6