Zomercompetitie 2019

De 3 slechtste wedstrijd vervallen

De puntentelling 1 t/m 8 bij geen vis 10 en niet  aanwezig 12 punten

Let op het vertrekpunt van Wedde alle wedstrijden  Ganzenust te Vriescheloo en Hsv Westerwolde PC Rendering te Vlagtwedde

Deze wedstrijden vissen we samen met Wedde

De eindstanden en uitslagen 2019

Tot 8     geen vis 10     n.a.w. 12 Punten 6-apr 20-apr 4-mei 18-mei 1-jun 15-jun 22-jun 13-jul 27-jul 17-aug 24-aug 28-sep 5-okt
Eindstand 2019 Aantal Totaal Totaal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Nr: Naam: Vereniging wedstr Pnt Gew Gew. Pnt Gew. Pnt Gew. Pnt Gew Punt Gew Punt Gew Punt Gew. Pnt Gew. Pnt Gew. Pnt Gew. Pnt Gew. Pnt Gew. Pnt Gew. Pnt
  A Klasse                                                            
1 J.Steenhuis Westerwolde 12 21 75687 4040 3 6153 4 8198 1 4372 3 5791 3 4529 4 16700 1 6260 3 2882 1 8183 2   12 3435 1 5144 3
2 N.Kamst Westerwolde 13 22 83754 3020 4 14600 1 4966 2 2140 4 7060 2 7019 1 14000 2 5343 4 1303 5 7948 3 4614 4 2670 2 9071 1
3 W.Teuben Westerwolde 10 25 88247 4280 2 12290 2 2852 4 24300 1 4655 4 5831 2   12   12 1361 4 19240 1 9224 1   12 4214 4
4 J.Smit Westerwolde 12 34 70968 2890 6 8548 3 4963 3   12 3724 5 986 6 8158 4 20500 1 1768 3 7300 5 5991 2 2636 3 3504 5
5 G.Dijk Westerwolde 13 38 50246 9550 1 4433 5 1326 6 9540 2 0 10 2410 5 7067 5 4950 5 2846 2 1116 7 4670 3 1602 4 736 7
6 J.Bresters Westerwolde 10 43 49725 1837 7   12 2533 5   12 8465 1 5185 3 10000 3 3866 6   12 7762 4 3627 6 682 6 5768 2
7 B.Baalman Wedde 12 52 38680 2890 5 420 6 4432 6 1512 5 831 6 938 7 5717 6 8690 2   12 6402 6 3821 5 1070 5 1957 6
  B Klasse                                                            
1 D.Blokzijl Westerwolde 13 21 25969 2171 3 1887 2 1273 1 2757 1 1544 4 2751 2 685 8 2588 3 971 4 4173 2 3076 2 1600 1 493 8
2 A.Tewes Westerwolde 13 28 30532 3510 2 3433 1 938 3 816 5 1066 6 2387 4 5378 3 2104 4 2544 1 5371 1 964 6 861 4 1160 5
3 F van Dijk Wedde 11 32 18115 1111 5 893 5 954 2   12 1335 5 1323 6   12 3428 2 1117 3 2194 3 1597 4 1383 2 2780 1
4 W.Moed Westerwolde 13 41 25355 711 6 883 6 156 6 424 6 5941 1 4828 1 5543 2 852 6 427 7 2190 4 2546 3 84 6 770 7
5 J. de Ruiter Wedde 11 42 13351 1342 4 1217 3 777 4 1300 2   12 2584 3 1785 6 691 7 765 6 1057 5   12 390 5 1443 4
7 E. de Ruiter Wedde 10 56 8690 195 7 1091 4 456 5 1034 4   12 1098 7 775 7 1824 5 786 5 356 6   12   12 1075 6
6 G.Hilverts Wedde 7 63 16832   12   12   12 1051 3 3271 2 1351 5 2900 5 4104 6 1620 2   12 2535 4   12   12
8 R. Roskamp Westerwolde 4 85 8488   12   12   12   12 1864 3   12 3650 4   12   12   12   12 1254 3 1720 3
9 H.Waalkens Westerwolde 3 88 15967 7086 1   12   12   12   12   12   12   12   12   12 6422 1   12 2459 2
                                                               
Westerwolde           6-apr 20-apr 4-mei 18-mei 1-jun 15-jun 22-jun 13-jul 27-jul 17-aug 24-aug 28-sep 5-okt
Eindstand 2019 aantal Totaal Totaal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Nr: Naam: Voornaam: wedstr Pnt Gew Gew Pnt Gew Pnt Gew Pnt Gew Pnt Gew Pnt Gew Pnt Gew Pnt Gew Pnt Gew Pnt Gew Pnt Gew Pnt Gew Pnt Gew Pnt
1 Kamst Nanno 13 22 83754 3020 6 14600 1 4966 2 2140 5 7060 2 7019 1 14000 2 5343 3 1303 6 7948 3 4614 5 2670 2 9071 1
2 Steenhuis Jan 12 22 75687 4040 4 6153 4 8198 1 4372 3 5791 4 4529 5 16700 1 6260 2 2882 1 8183 2   12 3435 1 5144 3
3 Teuben Wessel 10 28 88247 4280 3 12290 2 2852 4 24300 1 4655 5 5831 2   12   12 1361 5 19240 1 9224 1   12 4214 4
4 Smit Jans 12 37 70968 2890 7 8548 3 4963 3   12 3724 6 986 8 8158 4 20500 1 1768 4 7300 5 5991 3 2636 3 3504 5
5 Dijk Geert 13 40 50246 9550 1 4433 5 1326 6 9540 2 0 10 2410 7 7067 5 4950 4 2846 2 1116 8 4670 4 1602 4 736 8
6 Bresters Jan 10 45 49725 1837 8   12 2533 5   12 8465 1 5185 3 10000 3 3866 5   12 7762 4 3627 6 682 8 5768 2
7 Tewes Albert 13 63 30532 3510 5 3433 6 938 8 816 6 1066 8 2387 8 5378 7 2104 7 2544 3 5371 6 964 8 861 7 1160 8
8 Blokzijl Dikkie 13 64 25969 2171 8 1887 7 1273 7 2757 4 1544 8 2751 6 685 8 2588 6 971 7 4173 7 3076 7 1600 5 493 8
9 Moed Willie 13 68 25355 711 8 883 8 156 8 424 7 5941 3 4828 4 5543 6 852 8 427 8 2190 8 2546 8 84 8 770 8
10 Waalkens Harrie 3 94 15967 7086 2   12   12   12   12   12   12   12   12   12 6422 2   12 2459 6
11 Roskamp Roelf 4 100 8488   12   12   12   12 1864 7   12 3650 8   12   12   12   12 1254 6 1720 7
                                                               
Wedde 6-apr 20-apr 4-mei 18-mei 1-jun 15-jun 22-jun 13-jul 27-jul 17-aug 31-aug 28-sep 5-okt
Eindstand 2019 aantal Totaal Totaal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Nr: Naam: Voornaam: wedstr Pnt Gew Gew Pnt Gew Pnt Gew Pnt Gew Pnt Gew Pnt Gew Pnt Gew Pnt Gew Pnt Gew Pnt Gew Pnt Gew Pnt Gew Pnt Gew Pnt
1 Baalman Boelo 12 14 38680 2890 1 420 4 4432 1 1512 1 831 3 938 5 5717 1 8690 1   12 6402 1 3821 1 1070 2 1957 2
2 Dijk van Frans 11 22 18115 1111 3 893 3 954 2   12 1335 2 1323 3   12 3428 3 1117 2 2194 2 1597 3 1383 1 2780 1
3 Ruiter de Jan 11 25 13351 1342 2 1217 1 777 3 1300 2   12 2584 1 1785 3 691 5 765 4 1057 3   12 390 3 1443 3
4 De Ruiter Boer Ekke 10 37 8690 195 4 1091 2 456 4 1034 4   12 1098 4 775 4 1824 4 786 3 356 4   12   12 1075 4
5 Hilverts Geesje 7 49 16832   12   12   12 1051 3 3271 1 1351 2 2900 2 4104 2 1620 1   12 2535 2   12   12

 

 

Uitslag per wedstrijd

1e Wedstrijd      
Datum:  6 april      
Viswater: BL Tijdenskanaal  Wijmeer    
A klasse Naam Vereniging Gewicht Punten
1 Geert Dijk Westerwolde 9550 1
2 Wessel Teuben Westerwolde 4280 2
3 Jan Steenhuis Westerwolde 4040 3
4 Nanno Kamst Westerwolde 3020 4
5 Boelo Baalman Wedde 2890 5
6 Jans Smit Westerwolde 2890 6
7 Jan Bresters Westerwolde 1837 7
         
B Klasse        
1 Harrie Waalkens Westerwolde 7086 1
2 Albert Tewes Westerwolde 3510 2
3 Dikkie Blokzijl Westerwolde 2171 3
4 Jan de Ruiter Wedde 1342 4
5 Frans van Dijk Wedde 1111 5
6 Willie Moed Westerwolde 711 6
7 Eke de Ruiter Wedde 195 7
         
2e Wedstrijd      
Datum: 20-04-2019      
Viswater:  Hongerige Wolf   Hoofdkanaal    
A klasse Naam Vereniging Gewicht Punten
1 Nanno Kamst Westerwolde 14.600 1
2 Wessel Teuben Westerwolde 12290 2
3 Jans Smit Westerwolde 8548 3
4 Jan Steenhuis Westerwolde 6153 4
5 Geert Dijk Westerwolde 4433 5
6 Boelo Baalman Wedde 420 6
         
B Klasse        
1 Albert Tewes Westerwolde 3433 1
2 Dikkie Blokzijl Westerwolde 1887 2
3 Jan de Ruiter Wedde 1217 3
4 Eke de Ruiter Wedde 1091 4
5 Frans van Dijk Wedde 893 5
6 Willie Moed Westerwolde 883 6
         
3e Wedstrijd      
Datum: 5-05-2018      
Viswater: Kanaal Veendam /Musselkanaal. Stadskanaal  
A klasse Naam Vereniging Gewicht Punten
1 Jan Steenhuis Westerwolde 8198 1
2 Nanno Kamst Westerwolde 4.966 2
3 Jans Smit Westerwolde 4963 3
4 Wessel Teuben Westerwolde 2852 4
5 Jan Bresters Westerwolde 2533 5
6 Geert Dijk Westerwolde 1326 6
7 Boelo Baalman Wedde 432 7
         
B Klasse        
1 Dikkie Blokzijl Westerwolde 1273 1
2 Frans van Dijk Wedde 954 2
3 Albert Tewes Westerwolde 938 3
4 Jan de Ruiter Wedde 777 4
5 Eke de Ruiter Wedde 456 5
6 Willie Moed Westerwolde 156 6
         
  Jan Steenhuis Karper  4019  
         
4e Wedstrijd      
Datum: 18-05-2019      
Viswater: Pekelder  Oude Schans    
A klasse Naam Vereniging Gewicht Punten
1 Wessel Teuben Westerwolde 24300 1
2 Geert Dijk Westerwolde 9540 2
3 Jan Steenhuis Westerwolde 4372 3
4 Nanno Kamst Westerwolde 2.140 4
5 Boelo Baalman Wedde 1512 5
  Wessel Teuben Schubkarper  4048  
         
B Klasse        
1 Dikkie Blokzijl Westerwolde 2757 1
2 Jan de Ruiter Wedde 1300 2
3 Geesje Hilverts Wedde 1051 3
4 Eke de Ruiter Wedde 1034 4
5 Albert Tewes Westerwolde 816 5
6 Willie Moed Westerwolde 424 6
         
5e Wedstrijd      
Datum: 1-06-2019      
Viswater: Damsterdiep Appingedam    
A klasse Naam Vereniging Gewicht Punten
1 Jan Bresters Westerwolde 8465 1
2 Nanno Kamst Westerwolde 7060 2
3 Jan Steenhuis Westerwolde 5791 3
4 Wessel Teuben Westerwolde 4655 4
5 Boelo Baalman Wedde 3724 5
6 Jans Smit Westerwolde 831 6
7 Geert Dijk Westerwolde 0 7
         
B Klasse Naam Vereniging Gewicht Punten
1 Willie Moed Westerwolde 5941 1
2 Geesje Hilverts Wedde 3271 2
3 Roelf Roskamp Westerwolde 1846 3
4 Dikkie Blokzijl Westerwolde 1544 4
5 Frans van Dijk Wedde 1335 5
6 Albert Tewes Westerwolde 1066 6
         
6e Wedstrijd      
Datum: 15-06-2019      
Viswater: Kanaal veend/musselk Musselkanaal  
A klasse Naam Vereniging Gewicht Punten
1 Nanno Kamst Westerwolde 7019 1
2 Wessel Teuben Westerwolde 5831 2
3 Jan Bresters Westerwolde 5185 3
4 Jan Steenhuis Westerwolde 4529 4
5 Geert Dijk Westerwolde 2410 5
6 Jans Smit Westerwolde 986 6
7 Boelo Baalman Wedde 939 7
         
B Klasse        
1 Willie Moed Westerwolde 4828 1
2 Dikkie Blokzijl Westerwolde 2715 2
3 Jan de Ruiter Wedde 2584 3
4 Albert Tewes Westerwolde 2387 4
5 Geesje Hilverts Wedde 1351 5
6 Frans van Dijk Wedde 1323 6
7 Eke de Ruiter Wedde 1098 7
         
7e Wedstrijd      
Datum: 22-06-2019      
Viswater: Oosterhornkanaal Delfzijl    
A klasse Naam Vereniging Gewicht Punten
1 Jan Steenhuis Westerwolde 16700 1
2 Nanno Kamst Westerwolde 14000 2
3 Jan Bresters Westerwolde 10000 3
4 Jans Smit Westerwolde 8158 4
5 Geert Dijk Westerwolde 7067 5
6 Boelo Baalman Wedde 5717 6
         
B Klasse        
1 Lenze Middel Wedde 8523 1
2 Willie Moed Westerwolde 5543 2
3 Albert Tewes Westerwolde 5378 3
4 Roelf Roskamp Westerwolde 3650 4
5 Geesje Hilverts Wedde 2900 5
6 Jan de Ruiter Wedde 1785 6
7 Eke de Ruiter Wedde 775 7
8 Dikkie Blokzijl Westerwolde 685 8
         
Datum: 13-07-2019      
Viswater: Winschoterdiep Rijksweg Scheemda  
A klasse Naam Vereniging Gewicht Punten
1 Jans Smit Westerwolde 20500 1
2 Boelo Baalman Wedde 8690 2
3 Jan Steenhuis Westerwolde 6250 3
4 Nanno Kamst Westerwolde 5343 4
5 Geert Dijk Westerwolde 4950 5
6 Jan Bresters Westerwolde 3866 6
         
B Klasse Naam Vereniging Gewicht Punten
1 Geesje Hilverts Wedde 4104 1
2 Frans van Dijk Wedde 3428 2
3 Dikkie Blokzijl Westerwolde 2588 3
4 Albert Tewes Westerwolde 2104 4
5 Eke de Ruiter Wedde 1824 5
6 Willie Moed Westerwolde 852 6
7 Jan de Ruiter Wedde 691 7
         
9e Wedstrijd      
Datum: 27-07-2019      
Viswater: Langebos Wildervank    
A klasse Naam Vereniging Gewicht Punten
1 Jan Steenhuis Westerwolde 2882 1
2 Geert Dijk Westerwolde 2846 2
3 Jans Smit Westerwolde 1768 3
4 Wessel Teuben Westerwolde 1361 4
5 Nanno Kamst Westerwolde 1303 5
         
B Klasse        
1 Albert Tewes Westerwolde 2544 1
2 Geesje Hilverts Wedde 1620 2
3 Frans van Dijk Wedde 1117 3
4 Dikkie Blokzijl Westerwolde 971 4
5 Eke de Ruiter Wedde 786 5
6 Jan de Ruiter Wedde 765 6
7 Willie Moed Westerwolde 427 7
         
10e Wedstrijd      
Datum: 17-08-2019      
Viswater: Eemskanaal Woltersum    
A klasse Naam Vereniging Gewicht Punten
1 Wessel Teuben Westerwolde 19240 1
2 Jan Steenhuis Westerwolde 8183 2
3 Nanno Kamst Westerwolde 7948 3
4 Jan Bresters Westerwolde 7762 4
5 Jans Smit Westerwolde 7300 5
6 Boelo Baalman Wedde 6402 6
7 Geert Dijk Westerwolde 1116 7
         
B Klasse        
1 Albert Tewes Westerwolde 5371 1
2 Dikkie Blokzijl Westerwolde 4173 2
3 Frans van Dijk Wedde 2194 3
4 Willie Moed Westerwolde 2190 4
5 Jan de Ruiter Wedde 1057 5
6 Eke de Ruiter Wedde 365 6
         
11e Wedstrijd      
Datum: 24-08-2019      
Viswater: Oud Winschoterdiep Gideon    
A klasse Naam Vereniging Gewicht Punten
1 Wessel Teuben Westerwolde 9224 1
2 Jans Smit Westerwolde 5991 2
3 Geert Dijk Westerwolde 4670 3
4 Nanno Kamst Westerwolde 4614 4
5 Boelo Baalman Wedde 3821 5
6 Jan Bresters Westerwolde 3627 6
         
B Klasse        
1 Harrie Waalkens Westerwolde 6422 1
2 Dikkie Blokzijl Westerwolde 3076 2
3 Willie Moed Westerwolde 2546 3
4 Geesje Hilverts Wedde 2535 4
5 Frans van Dijk Wedde 1597 5
6 Albert Tewes Westerwolde 964 6
12e Wedstrijd      
Datum: 28-09-2019      
Viswater:  A G Wildervanckanaal  Meeden    
A klasse Naam Vereniging Gewicht Punten
1 Jan Steenhuis