Zomercompetitie 2022

De 3 slechtste wedstrijd vervallen

Op het eind van de competitie voor iedereen prijs

De puntentelling 1 t/m 8 bij geen vis 10 en niet  aanwezig 12 punten

Vertrek bij PC Rendering te Vlagtwedde

De vissers waar we de 06 nummer van hebben krijgen het nieuws ook per groeps app.  

Zaterdag Visplaats Alle wedstrijden vertrek Vlagtwedde
2 april       07.00 1e Bl Tijdenskanaal Bellingwolde tot 13.00 uur
16 april     06.00 2e Ruiten a Kanaal Vlagtwedde tot 12.30 uur
30 april     06.00 3e t’Waar Zwaagweg tot 12.30 uur
14 mei      06.00 4e Zijlweg Oudeschans tot 12.30 uur
21 mei      06.00 5e AGW kanaal Stadskanaal tot 12.30 uur
28-mei Kampioenschap Westerwolde  
11 juni        06.00 6e Winschoterdiep Zuidbroek (Pedro) tot 12.30 uur
18 juni      06.00 7e AGW kanaal Musselkanaal tot 12.30 uur
25-jun District Stek  
9 juli        06.00 8e Oosterhornhaven Delfzijl tot 12.30 uur
23 juli      06.00 9e Oude Winschoterdiep Gideon tot 12.30 uur
6-aug Koppel 06.00 uur loten tot 13.00 uur
13-aug 10e Winschoterdiep Scheemda tot 12.30 uur
20-aug 11e Eemskanaal bij Slochterdiep tot 12.30 uur
27 aug. District A naar B  
3 sept. 06,30 Gezellige dag Tot 13.00 uur
10 sept. lichtweek wedde  
17-sep 4 Verenigingen 06.30 uur Tot 13.00 uur
24 sept.    06.30  12e v Hoorn + club Tot 13.00 uur
1 oktober  07.00 13e  Mussel A kanaal Harpel Tot 13.00 uur
     
  Vertrek Vlagtwedde Rendering  Clubwedstrijden tot 12.30 uur of 13.00 uur

 

            B Tijdensknl Ruiten Aa knl Ringmaar Pekel Aa Kanaal VM Winsch.diep
            Sluis1 Rhederbr Vlagtwedde t Waar Oude Schans Stadskanaal Zuidbroek
            2-apr 16-apr 30-apr 14-mei 21-mei 11-jun
      Aantal Totaal Totaal 1   2   3   4 5 6
  Nr: A Klasse wedstr Pnt Gew G P G P G P G P G P G P
1 1 Nanno Kamst 6 21 29659 1069 3 8450 2 7085 1 5950 4 7105 1 0 10
2 2 Jan Steenhuis 6 21 22226 1162 1 5570 3 2020 3 9474 2 4000 2 0 10
3 3 Jans Smit 6 28 21841 666 5 4419 4 4416 2 10770 1 1570 6 0 10
4 4 Wessel Teuben 5 35 16642 992 4 8580 1 509 5 6561 3   12 0 10
5 5 Dikkie Blokzijl 6 36 8719 69 7 2704 5 1975 4 1755 6 2216 4 0 10
6 6 Geert Dijk 6 38 7433 399 6 2420 6 425 6 758 7 3431 3 0 10
7 7 Johnny Waalkens 4 43 6794 1100 2 1616 7   12 2220 5 1858 5   12
    B Klasse                              
1 1 Willy Moed 6 27 5905 1000 2 676 7 2818 1 185 4 1226 3 0 10
2 2 Jan Bresters 5 32 7707 1527 1 2710 3 570 5 2900 1   12 0 10
3 3 Baalman Boelo 5 35 4786 432 3 3444 2 790 3 120 5   12 0 10
4 4 Frans van Dijk 4 39 4782   12 1910 5 1050 2 100 6 1722 2   12
5 5 Jan de Ruiter 4 46 2419   12 890 6   12 1260 2 269 4 0 10
6 6 Eke de Ruiter 4 50 1253   12 100 8   12 1075 3 78 5 0 10
7 7 Lenze Middel 3 51 2682   12   12 770 4   12 1912 1 0 10
8 8 Harrie Waalkens 1 61 5940   12 5940 1   12   12   12   12
9 9 Johannes Draatjer 1 64 2000   12 2000 4   12   12   12   12
            8416   51429   22428   43128   25387   0